I Like

Hľadať

Výrobcovia

Odber noviniek

PayPal

Home page

12 produkty

Podkategórie

 • Náplne FlavourArt 10 ml

  Náplne do elektronických cigariet značky FlavourArt.Všetky náplne sú balené v jednotlivých fľaštičkách s objemom 10ml, s bezpečnostným uzáverom a existujú v troch rôznych silách /množstve nikotínu/.0 ml/ml 9 mg/ml 18 mg/ml

 • FlavourArt liquidi 100 ml
 • Náplne EcoLiquid 10 ml

  Nové, atestované a v Českej Republike vyrobené najkvalitnejšie náplne do elektronických cigariet.

 • Elektronická drev. fajka

  Po elektronických cigaretách prišiel rad aj na tradičné, elektronické fajky!Zažite pôvab časov minulých s touto elektronickou fajkou ktorá sa až neuveriteľne podobá na skutočnú fajku /samozrejme okrem zápachu a neustáleho padania a utláčania tabaku/. Arómy, ktorými si fajky môžete napĺňať zahŕňajú rôzne príchute, z ktorých si určite vyberie aj ten najzarytejší fajčiar fajky

 • Elektronická cigara

  Elektronická cigara (dutník) - konečne aj na Slovensku! Po rozmachu a boome elektronických cigariet Vám prinášame túto novinku aj na Slovenský trh. Samozrejme, v najvyššej kvalite.

 • Elektronická cigareta eGo CE4

  Elektronická cigareta s najnovšími technológiami, ktorá je navyše plne kompatibilná s batériami cigariet typu eGo-W. Tato technológia spočíva v tom, že náustok a nádržka sú v jednom celku, teda dokážu dostať viac z nakvapkanej tekutiny. Všetky cigarety, ktoré u nás nájdete sú vždy v dvojitých kitoch, teda pri zakúpeni ktorejkoľvek dostanete za bezkonkurenčnú cenu 2 cigarety.

 • E-cigareta EGO-W

  VHODNÁ PRE SILNEJŠÍCH A SILNÝCH FAJČIAROV POPIS: Cigareta je zabalená v bielej krabici s nápisom SMOKIES PULSE, v krabici je čierne koženkové púzdro. Cigareta je hrubšia, má vzhľad cigary, existuje v nerezovej alebo v čiernej verzii a má tlačítko, ktoré slúži na úsporu batérie. Toto malé tlačítko sa musí držať stlačené pri ,, fajčení´´, inak, bez jeho stlačenia, cigareta netvorí paru, "nefajčí".

 • eGO EVOD

  Veľká novinka roku 2013!Pre milovníkov elektronického fajčenia táto novinka prináša nový atomizér EVOD, s jemne teplou a príjemnou parou. Ako všetky kity ktoré predávame je aj tento dvojitý - máte tak 2 batérie za úžasnú cenu. Je kompatibilná s príslušenstvom série e-cigariet eGO.

 • Elektronická cigareta Elipse

  Najkrajšia a najsofistikovanejšia elektronická cigareta z našej ponuky - ľahký, aerodynamický dizajn Vám poskytne to najlepšie uchopenie, pre čo najreálnejší pocit z fajčenia. Vhodné pre mužov aj ženy.

 • Elektronická cigareta G-HIT

  Nová elektronická cigareta od značky Seego, so zvlášť účinným atomizérom, ktorý produkuje veľmi veľa pary - veľmi efektné zvlášť do spoločnosti.

 • E-cigareta Phantom

  inhalátor/ elektronická cigareta Kit Pulse Dopp - PhantomElektronická cigareta je elektron. zariadenie, ktoré indukciou premieňa tekutinu vyrobenú z vody, glycerolu, z propylenglycolu, prírodných aróm a prípadne z nikotínu, na voňavú vodnú paru. Táto hmla vyzerá ako dym z cigarety. Vodná para, ktorá sa vdychuje, neobsahuje okrem prípadného nikotínu žiadnu z približne 4000 škodlivých látok, z ktorých je až 60 definovaných ako silné karcinogény, sú to produkty spaľovania, ktoré najviac poškodzujú zdravie fajčiara. Elektronické cigarety Vám umožnia: odnaučiť sa od tradičného fajčenia úplne alebo čiastočne pomôžu so zlozvykom držať v ruke cigaretu oveľa zdravším spôsobom hlavne v začiatkoch, pri prechode z tradičnej na el. cigaretu dodajú fajčiarovi potrebnú dávku nikotínu. Neskôr, po čase, je lepšie prejsť na náplne úplne bez nikotínu.

 • E-cigareta Tornado Tank

  VHODNÁ PRE SILNEJŠÍCH A SILNÝCH FAJČIAROV! POPIS ( jednoduchý aj dvojitý set):Cigareta je hrubšia, má vzhľad cigary, existuje v rôznych farbách. My máme model TORNADO v bielej a v čiernej farbe. Model Tornádo má malé tlačítko, ktoré slúži na dlhšiu výdrž batérie. Tlačitko sa musí držať stlačené pri ,, fajčení´´, inak cigareta netvorí paru, "nefajčí". Cigareta sa napĺňa tak, že sa náplň naleje do nádržky s náustkom. Dá sa preč náustok a do malej nádržky sa opatrne naleje tekutina. Cigareta vydrží ,,fajčiť´´až 10-12 cigariet.

 • E-cigareta Alis

  VHODNÁ PRE STREDNÝCH A BEŽNÝCH FAJČIAROV POPIS: Cigareta má rozmery normálnej cigarety, ale vyzerá skoro ako pero. Jedno jej naplnenie s 15 kvapkami vydrží "fajčiť" cca ako 3-4 cigarety.

 • Doplnky/príslušenstvo

  Doplnky a príslušenstvo k elektronickým cigaretám.

 • Telefóny

  Na stránke Smokeria.sk odteraz nakupujete aj inteligentné mobilné telefóny s dotykovým displejom a operačným systémom Android! Vyberte si z našej širokej ponuky.


produktov na stránku

produktov na stránku

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € Spolu

Pokladňa

+1 this website